24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Çfarë dhuratë t’i bëni partnerit për Shën Valentin, sipas shenjës suaj të Horoskopit

  Me afrimin e ditës së të dashuruarve, tashmë keni filluar të kërkoni një dhuratë për t’i bërë të dashurit tuaj, por nuk dini çfarë të zgjidhni për t’i bërë përshtypje? Sigurisht që nuk e njohim, por nëse na tregoni se çfarë shenje është, mund t’ju sugjerojmë disa ide!

  Një natë e “nxehtë” me shumë seks, megjithatë do t’i pëlqente çdo mashkulli pavarësisht shenjës së zodiakut! Tani nëse doni t’i bëni dhuratë diçka më shumë, shikoni më poshtë për të marrë ide.

  Dashi: Për Dashin energjik dhe seksual mund të zgjidhni një orë inteligjente dhe padyshim shumë seks të egër!

  Demi: Për Demin bujar dhe romantik një natë me pamje nga një vend piktoresk në xhakuzi dhe gatime, sepse i pëlqen ushqimi i mirë, është një ide ideale!

  Binjakët: Për Binjakët lozonjar, zgjidhni një tryezë argëtuese apo edhe karaoke, shkruan abcnews.al!

  Gaforrja: Për Gaforren romantike një album me fotot tuaja dhe një ushqim i gatuar nga duart tuaja është më i miri!

  Luani: Për mbretin e zodiakut zgjidhni një parfum të shtrenjtë apo një bizhuteri mbresëlënëse, nëse i mban! Përndryshe, për shkak se është pak i pashëm, mund të marrësh një shkop selfie për të përjetësuar veten në çdo aventurë të tij!

  Virgjëresha: Për Virgjëreshën organizative dhe praktike një tablet ose një smartphone i teknologjisë më të fundit është ideja më e mirë.

  Peshorja: Për Peshoren elegante një ide shumë e mirë është një këmishë njëngjyrëshe dhe shik!

  Akrepi: Për Akrepin seksi dhe misterioz, organizoni patjetër një natë seksi si të dojë dhe shtoni ndonjë lodër seksi për të eksperimentuar me ju!

  Shigjetari: Për Shigjetarin, udhëtar rezervoni dy bileta për një udhëtim të shkurtër dhe të papritur! Do të mbeteni të impresionuar dhe shumë të emocionuar!

  Bricjapi: Për Bricjapin që është i apasionuar pas punës, zgjidhni çdo gjë që do ta bëjë më të lehtë për të të planifikojë më mirë punën e tij.

  Ujori: Për Ujorin e avancuar dhe të çuditshëm gjeni një mjet të teknologjisë më të fundit!

  Peshqit: Rezervoni dy bileta për Peshqit ëndërrimtarë për të parë një shfaqje në teatër ose për të dëgjuar muzikën që i pëlqen në një koncert apo skenë muzikore!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit