24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Çfarë i bëri bashkë Noizy-n dhe Ledri Vulën?

  Pajtimi mes Ledri Vulës dhe Noizy-t disa vite më parë ishte një nga lajmet më te bujshme në mediat rozë.

  Reperët kanë pasur herë pas here përplasje në një kohë kur ishin pjesë e grupeve të ndryshme. Por pas duetit që sollën në 2017, dyshja vazhdon të mbajë raporte të mira.

  Këtë e kanë treguar së fundmi me postimet që kanë bërë në rrjete sociale. Ledri ka publikuar në Instastory një fotografi ku shfaqet së bashku me Noizy-n në Kosovë. Ata duken të lumtur dhe mjaft të afërt me njëri-tjetrin teksa shihen dhe duke buzëqeshur.

  Noizy do të jetë i ftuar në puntatës e radhës të programit të nënës së Ledrit, Xheraldina Vula. Si duket dy artistët i kanë lënë pas mëritë e vjetra duke hapur një kapitull të ri me miqësinë e tyre.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit