15.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Çmimi i karburanteve dhe lufta çmendin rrjetin

  Lufta në Ukrainë është tema kryesore e këtyre ditëve.

  Por së fundmi, rritja stratosferike e çmimit të karburanteve ka tërbuar rrjetin.

  Të vetmit që nuk reagojnë, janë qeveritarët tanë.

  Ata janë të zënë duke postuar foto nga Ukraina.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit