17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Dalin pamjet nga festa e ditëlindjes së Nora Istrefit, vëmendjen e merr veshja seksi e këngëtares

  Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar. Edhe pse ka një jetë në skenë dhe është nënë e një vajze, ajo vazhdon të jetë më në formë se kurrë.

  Më 25 mars, Nora festoi ditëlindjen dhe mbushi 36-vjeçe. Mirëpo, vetëm sot këngëtarja ndau disa foto nga festa që kishte përgatitur.

  Është vënë re se Istrefi kishte të ftuar miq dhe familjarë të saj, ku padyshim nuk mungonte motra, Era.

  Edhe këtë herë, këngëtarja ka marrë vëmendjen me fustanin e saj transparent, pa reçipeta.

  Me poshtë ju sjellim disa foto brenda ditëlindjes së Nora Istrefit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit