11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dështimi me shitjen e të drejtës televizive të Superiores, Duka: Mund të bashkëpunojmë me RTSH

  Kategoria Superiore e ketij edicioni ka prekur fundin sa i perket ndjekshmerishe nepermjet televizionit dhe shkalleve te stadiumit.

  Nje deshtim total i FSHF me shitjen e te drejtes televizive, duke pasur nje shikueshmeri thuajse zero, por dhe organizimin e gares se ktij edicioni ku me aplikimin e skemes se re ka zbehur totalisht emocionet e gares, duke i bere ndeshjet e pavlera.

  Deshtimi me te drejten televizive ka bere qe kreu i FSHF Armand Duka te shohe serish per alternativa te tjera.

  Duka ka shprehur gatishmerine per te bashkepunuar serish me RTSH.

  Ne nje prononcim per kete televizion Duka u shpreh:

  “Ne jemi të hapur për bashkëpunim, jo vetëm me RTSH,  por me të gjithë faktorët apo aktorët e tjera për të krijuar atmosferën pozitive të futbollit”, u shpreh Duka.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit