12.5 C
Tirana
E martë, 5 Mars, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dikush t’i thotë Ervin Salianjit nga Lozhani, se dera hapet me dorë, jo me këmbë

  Nëse do të shohësh se si është katandisur Partia Demokratike, mjafton të shohësh fjala vjen një personazh qesharak si Ervin Salianji, që prej disa vitesh bën “politikën e madhe” të këtij vendi.

  Është qesharak jo vetëm si politikan, por edhe si njeri.

  Sot p.sh, ka vendosur të shkojë në mbledhjen e Kryesisë së PD-së i veshur me tuta, a thua kishte dalë për kalçeto.

  Dhe sit ë mos mjaftonte kjo, për të hapur derën përdor këmbën, jo duart.

  Ndoshta nga fshati që vjen ai e hapin derën me këmbë, por Ervin Salianji është simboli më adapt, për të treguar se ku e kanë katandisur Partinë Demokratike.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit