31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dita e verës: Përmeti festën e filloi

  Dielli u tregua bujar sot në ditën e tij.
  Përmeti është gati dhe të gjithë janë në shesh.
  Banorë e vizitorë, artistë dhe prodhues, kulinari dhe bujqësi, ushqime të mira dhe muzikë u shoqërojnë sot gjithë ditën.
  Pas fotografëve amatorë Anesti Jançe, Gon Jonuzi dhe Gjergji Lipe një tjetër pasionant i artit Elvis Vito do sjellë sot herë pas here shkrepje të bukura pranverore.
  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit