16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dita e Verës: Retro e pranverës

  Parada e automjeteve klasike rikthehet në zemër të kryeqytetit.
  Retro Albania, iniciativa më e pakopjuar e automobilizmit shqiptar kësaj here parakalon në sheshin Skënderbej.
  Shijoni festën dhe mos harroni të kaloni e të vizitoni panairin e automjeteve.
  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit