21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dy peshkatarë nga Vlora, si shembull frymëzimi

  Oltion dhe Rexhep Mustafa, janë dy peshkatarë nga Radhima e Vlorës.

  Energjikë dhe punëtorë të çdo mëngjesi, ata janë një mësim, se dhe dy njerëz të thjeshtë mund të jenë shembull frymëzimi.

  Kuptohet, për ata njerëz të ndershëm që punojnë dhe jetojnë me djersën e tyre!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit