31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Eni Vasili ndan fotot e rralla me të bijat në 8-mujorin e lindjes së tyre

  Data 6 është gjithmonë e veçantë për gazetaren Eni Vasili. Kjo pasi më 6 korrik ajo u bë nënë për herë të parë dhe gjithë jeta e saj ndryshoi.

  Sot, Eni është e bekuar me dy vajza binjake, të cilat festojnë 8-mujorin e lindjes.

  Gazetarja ka zgjedhur të ndajë në Instagram disa pamje me të bijat pranë tortës së tyre, por fytyrat ua ka mbuluar me emojit e zemrës duke dashur që të ruajë portretin larg vëmendjes së kamerave.

  E veshur edhe vetë me të kuqe si të dy vajzat, Eni nuk e ka fshehur lumturinë e këtij momenti. Ajo shihet shumë e qeshur dhe entuziaste që ëngjejt e vegjël po rriten dita-ditës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit