24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Florjan Binaj largohet nga “Portokalli” për shkak të protestës? Rrëfimi i aktorit!

  Ndjekësit e Florjan Binajt e ndjenë mungesën e aktorit në programin e humorit, “Portokalli” këtë radhë, dhe ai vetë, tregoi më pas se nuk do të jetë pjesë e spektaklit për disa kohë.

  Sipas fansave, arsyeja e kësaj mungese është pjesëmarrja e tij në protestat kundër rritjes së cmimeve në Shqipëri, ku Flori ka qenë mjaft aktiv.

  Ai vetë sidoqoftë i hodhi poshtë si të pavërteta këto pretendime e nëpërmjet një postimi në rjretet sociale ai ka zbuluar arsyen e vërtetë ku mesa duket shumë shpejt do të sjellë për fansat e tij një projekt të ri.

  Kam marr shumë mesazhe për mungesën time në Portokalli javën që shkoi… Do të mungoj edhe këtë të djelë nuk e di se sa…

  E para nuk ka lidhje me protestën e dyta, ka lidhje me diçka më të madhe për të cilën do ju flas në ditët në vazhdim”– ka thënë aktori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit