24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Fotografitë e së djeshmes: Nostalgji për jetën plot sakrifica

  Nga tharrja e rrobave mbi sobën me dru, te gatimi mbi fërnellën me vajguri në banjë.

  Tregouani brezave pasardhës mënyrën si jetonin paraardhësit.

  Foluni atyre për primitivitetin dhe evolucionin, mënyrën e jetesës dhe kufizimet e pashembullta. Këto fotografi kanë nevojë për komente…

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit