9.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Bella Rilindje

  Dy punonjëse administrate, njëra drejtoreshë dhe tjera punonjëse e AKSH-it, janë arrestuar orët e fundit.

  E para për mashtrim qindra mijëra euro, e dyta për trafik droge.

  Ndaj dhe në rrjet ka nisur ironia me administratën e “Rilindjes”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit