30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Kur shkëmbehen Berisha me Ballën në Kuvend

  Për vite me radhë ata kanë qenë kundërshtarë të egër me njëri-tjetrin në Kuvend.

  Aq sa dukej se Taulant Balla ishte caktuar vetëm të acaronte Sali Berishën, pasi fliste në Kuvend gjithmonë pas tij.

  Dhe gjithmonë i kujtonte të birin, Shkëlzenin dhe vajzën, Argitën, për aferat e tyre korruptive.

  Kjo solli edhe një nga shpërthimet e famshme të Berishës në Kuvend, kur e shau Ballën nga motra, të cilën e quajti prostitutë.

  Sot janë përballur edhe “fizikisht” në Kuvend.

  Ndërsa Berisha ulej në vendin e tij, Balla iu drejtua foltores së Kuvendit dhe rrugës janë ndeshur pikërisht me njëri-tjetrin, duke krijuar kështu një moment të sikletshëm për të dy.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit