9.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Nuk e kishim për këtë shtator kur thamë që do rrëzonim Ramën, por për atë tjetrin

  Gjithë muajt e verës, Sali Berisha me Ilir Metën u betuan se do të bënin namin në shtator, me protesta dhe aksione që do ta trondisnin nga themelei Edi Ramën.

  Por erdhi tetori!

  E vetmja protestë që bënë, ishte ajo tek varreza e Sharrës.

  Ndaj në rrjet ka shpërthyer humori, se mirë që Edi Ramën nuk e rrëzuan dot, por të paktën të kishin mbajtur ndonjë protestë, ashtu siç ishin përbetuar.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit