25.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Shqipëria digjet, Armina… nxihet

  Ndërsa Sali Berisha mbështet dhe organizon protestat e fundit në vend kundër rritjes së çmimeve, bashkëjetuesja e djalit të tij, Armina Mevlani është arratisur në Dubai.

  Blogerja është fotografuar në një ndër hotelet më luksoze të Dubait, nën shoqërinë e dy mikeshave të saj.

  Më pas, duke bërë plazh me një mikeshë, ndërsa Shkëlzenin e ka lënë në Tiranë të organizojë protestat.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit