6.5 C
Tirana
E shtunë, 9 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Të gjithë meshkujt do kenë një arsye më shumë të ndjekin Botërorin

  Falë fitoreve të Perusë, fansat e peruanes së pashme Nisu Kauti shijojnë fotot e trupit të saj në Instagram.

  Në tribuna ajo heq sytjenat pas çdo fitoreje në Peru dhe në Instagram poston foto provokuese që zgjojnë imagjinatën e ndjekësve të saj.

  Me kualifikimin e Perusë në Botëror, do kemi një arsye me shume per ta ndjekur.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit