11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: U pa puna, nga sot po pastroj vetë

  Arrestimi i një pastruesje që kishte bërë kërdinë duke vjedhur mbi 500 mijë euro nëpër shtëpitë e disa zyrtarëve, është kthyer në lajmin kryesor.

  Kjo, për shkak se është paksa e vështirë të arrish të kuptosh se si një zyrtar shteti mund të ketë qindra mijëra euro në shtëpi, kur dihet sa janë rrogat në Shqipëri.

  Ndaj dhe në rrjet ka nisur humori i zi!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit