2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Futboll dhe humor në Shqipëri

  Dje ka nisur zyrtarisht Botërori i Katarit.

  Si gjithmonë, shqiptarët do e shohin nga shtëpia edhe këtë Botëror, duke qenë se ekipi ynë Kombëtar nuk është kualifikuar asnjëherë në kompeticion.

  Dhe kur je në shtëpi, ke kohë dhe për humor.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit