21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Gjejini nuse Spartak Ngjelës :)

  Spartak Ngjela ka marrë sërish vëmendjen e mediave rozë, këtë herë me një koment në foton e këngëtares së njohur Rovena Ibrahimi.

  Ngjela ka përdorur profilin ku shpesh ndan analiza politike për të lënë një koment në foton e ndarë nga Ibrahimi, ku i shpreh asaj simpatinë.

  “Asgjë e veçantë… por gjithçka e jashtëzakonshme e këngëtares së madhe, Rovena Ibrahimi: thjeshtësi; bukuri e veçantë femërore dhe – si gjithmonë – sinqeritet që shfaqet te sytë dhe buzëqeshja e saj..”, shkruan Ngjela.

  Dy ditë më parë ai flirtonte me një gazetare, të cilës i shkruante në FB, ndërsa disa javë më parë i shkruante dhe Bora Zemanit.

  Me sa duket avokati, i cili është beqar, nuk mban dot më 🙂

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit