24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Gjellë e vjetër e thartuar, në tenxhere të re!

  Nga Bledi Mane

  Këta të tre kanë formuar një parti të re politike dhe duan të vinë në pushtet.

  I pari majtas, paterica e Argita Berishës dhe dhëndri i Alltun Çelës, ish- kryetarit të gjykatës së Sarandës i zbythur nga sistemi i drejtësisë me ceremoni për krime dhe korrupsion.

  Dhëndri dyshohet se i pastron paratë vjehrrit.

  E dyta në mes me burrin opozitar, deputet te PD, kësaj here kërkon ta provojë edhe vetë pushtetin.

  I treti aktor humori, i konvertuar në opozitar që partinë e tij e promovon te televizioni i Shkëlzen Berishës…

  Gjellë e vjetër e thartuar në tenxhere të re!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit