13.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Habit ish banori i BBV: Nëse Donaldi do tregonte cdo gjë që di për Einxhel, do të fiknim TV!

  Një nga fituesit e  “Big Brother”, Anaidi, vazhdon t`i ndjekë rregullisht këto programe e komenton herë pas here për reality show-n.

  Ai ishte së fundi në lidhje live në rrjetet sociale dhe “abcneës.al” shkruan se ish-banori ka thënë se nëse Donaldi do përdorte gjithçka di për moderatoren, do kishin fikur televizorin.

  Anaidi: Ty nuk të ndërpret njeri kur flet, sa të keqe e ke këtë.

  Neda: E ke bërë vetë atë emision, për çfarë shkove, për “Dua të të bëj të lumtur” apo “Big Brother”? A i more me gjoks të gjithë sulmet që të erdhën dhe i shkove deri në fund gjërave.

  Anaidi: Jo pra jo. Nëse Donaldi do përdorte mbi sup çdo gjë që di për atë, do kishim fik televizorin ne tani.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit