30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Harrojeni se ikën Sali Berisha

  Sali Berisha ka vizituar qytetin e Elbasanit është pyetur në lidhje me zhvillimet e fundit në Partisë Demokratike.

  Berisha ka folur përpara gazetarëve nëse është gati të sakrifikohet vetëm për ideal  të PD-së.

  Ai tha se ai po mbronte votën e lirë.

  “S’po mbroj gjë tjetër veç votës së lirë.

  Ka një përpjekje për të stisur një përballej mes votës së lirë dhe bllofit por atyre që e bëjnë këtë do t’u lëmë bllofin në dorë.”, tha Berisha.

  Mesazhi që kishte Berisha për këtë 14 mars ishte bashkimi i demokratëve.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit