24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Hera e tretë që sakrifikova fëmijët”; Arjola rrëfen eksperiencën në “Big Brother VIP!

  Arjola Demiri ishte e ftuar në emisionin  “N’majë t’gjuhës”, ku edhe një herë, rrëfeu ndjesitë që kishte përjetur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

  Teksa fliste për vështirë dhe emocionet e përjetuara gjatë gjatë atyre muajve, aktorja  përsëri se pjesa më e vështirë ishte qëndrimi larg tre fëmijëve të saj.

  “I kam sakrifikuar fëmijët në emër të tyre për t`u ringritur dhe për të funksionuar si person”, u shpreh ajo.

  Biseda vazhdoi më tej si një bashkëbisedim mes mikeshash, ku Arjola u vlerësua për guximin e treguar brenda shtëpisë së BBV rrugëtimin brenda shtëpisë se “Big Brother VIP”.

  Arjola tregoi gjithashtu se impenjimi si nënë me kohë të plotë, ja ka bërë shumë më të vështirë edhe rrugën e karrierës.

  “Të jesh një nënë me kohë të plotë, pa jetë sociale, pa jetë shoqërore, e ke shumë të vështirë të fillosh karrierën, e sidomos në moshën që unë kam pasur në atë kohë, 31 vjeç, ” tha ajo.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit