9.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Humori i zi me Kombëtaren

  Kombëtarja shqiptare e ka mbyllur në mënyrë skandaloze National League, pavarësisht se në përpbërje ka lojtarë që luajnë për ekime të mëdha si Chelsea apo Inter.

  Të gjithë tani kërkojnë largimin e trajnerit Reja, edhe pse ky i fundit habiti pas ndeshjes me Islandën, kur tha se ekipi është në rritje dhe se ai nuk ka ndërmend të largohet.

  Ndaj në rrjet ka nisur humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit