31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Humori në rrjet: Na sill 5 litra naftë nga Dubai o Ramë

  Në rrjet, rritja e çmimit të karburanteve dhe ushqimeve vazhdon të jetë tema kryesore e diskutimit.

  Ndërsa para Kryeministrisë është thirrur sërish protestë, në rrjet vazhdojnë memet ironizuese për situatën e krijuar.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit