11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Ik q** Putin”, këngëtarja e famshme shpërthen ndaj presidentit rus

  Këngëtarja e famshme, Katy Perry, e njohur për këngët e saj hit, tha disa fjalë të rënda për presidentin rus, Vladimir Putin, në një nga koncertet e saj të fundit.

  Teksa këndonte “Not The End of the World”, ajo dëgjohet të thotë:

  “Nuk është fundi i botës! Jo, nuk është fundi i botës! F**k Putin”, teksa të gjithë të pranishmit brohorasin.

  Komentet e saj vijnë për shkak të luftës së vazhdueshme midis Rusisë dhe Ukrainës që vazhdon të godasë qytetarët e të dy vendeve.

  Videoja e publikuar në rrjet tashmë është bërë shumë virale dhe është parë mbi 659,000 herë me mbi 71,000 pëlqime dhe 700 komente.

  @demiperry05 IT's NOT THE END OF THE WORLD, F*CK PUTIN 🤘🏻 #katyperry #katycats #whenimgone #putin #ukraine #rusia #world #ucrania #vladimirputin @katyperry #fyp ♬ When I'm Gone – Alesso & Katy Perry

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit