17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Ish banorja e ‘Big Brother VIP’ tallet: Ku janë miqësitë që u krijuan brenda shtëpisë

  Antonela Berisha ishte një ndër personazhet që shkaktoi shumë “zhurmë” brenda “Brother VIP”. Ajo pati mjaft debate brenda shtëpisë, një prej të cilëve ishte dhe përplasja me Big Mamën që u komentuar shumë gjatë.  Ndonëse për shumë gjëra dukej mosbesuese, koha duket se po i jep të drejtë Antonelës.

  Së fundmi, ajo ka bërë një postim ku ironizon hapur miqësitë e krijuara në BB VIP, pasi një pjesë duket se janë ftohur. “Unë që ndjehem si Alfred Cako i Big Brother ndërkohë që pres të shoh diku në horizont miqësitë e krijuara brenda BB”. Për kë e ka pasur fjalën vallë?

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit