8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Kemi luhatje”, Sarah Berisha zbulon arsyen e zënkave me PM!

  Sarah Berisha pas daljes nga “Big Brother VIP” ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për lidhjen e dashurisë që ajo krijoi me PM brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe po vazhdon edhe jashtë saj.

  Së fundmi blogerja ka qenë e ftuar në “Pardon My French”, dhe teksa u pyet se si po shkon lidhja me PM në distancë dhe për çfarë ata zihen më shpesh, ajo tha,

  “Marrëdhënia jonë kam përshtypjen është si çdo marrëdhënie tjetër. E kam thënë dhe më parë kemi luhatje, zihemi për gjëra të ndryshme.

  Për shembull kur PM nuk i pëlqen shumë diçka që vesh thotë po sikur të vishesh kështu. Unë i them jo kështu do vishem, ja marr gjënë për mbrapsht.

  Shkuam te koncerti Malumës, më tha vish një ‘hoodie’, jo i thashë dua të dal me bark jashtë, dua të bëj sipas kokës time.

  Po rrimë më shumë në Tiranë. Mbase më shumë e lodhshme është për atë se i kanë qëlluar datat e koncerteve më shpesh në Shqipëri”, tha ajo.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit