31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Këngëtari shqiptar i kërkon divorcin bashkëshortes ‘live’ në emision!

  Devis Xherahu ishte i ftuar këtë të diel në programin “E diell”, ku u bë pjesë e një sfide të vështirë. Ai duhet të merrte në telefon bashkëshorten dhe t’i kërkonte divorcin.

  Devisi paraprakisht tha se e njihte mirë gruan e jetës dhe se ajo do ta kuptonte që ai po bënte shaka.

  “Mora vesh disa gjëra që më ke fshehur dhe u binda që ne do të ndahemi”, i tha ai partneres, e cila e kuptoi menjëherë që ishte shaka dhe nuk e mori seriozisht në asnjë moment.

  Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit