31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Këngëtarja e njohur shqiptare Elsa Lila arrestohet në Itali, si pjesë e një bande droge

  Policia italiane shkatërroi një organizatë kriminale të dedikuar për shitjen e drogës të përbërë nga 13 persona, italianë dhe shqiptarë.

  Mes 13 të dyshuarve bie në sy emri i Elsa Lila, 40 vjeçe, këngëtare e njohur në Shqipëri.

  Me sa duket, sipas medias italiane, Elsa shërbente si tip llogaritare për grupin që trafikonte drogë.

  I përfshirë është edhe boksieri Petrit Bardhi, i njohur si “Titty”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit