24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Këngëtarja shqiptare për Elsa Lilën: E kam dashur që fëmijë, do ta dua përjetësisht!

  Elsa Lila do të ketë gjithmonë ne Shqipëri njerëz që do ta duan e vlerësojnë si artiste, e një prej tyre është Rezarta Shkurta.

  Pavarësisht bujës që shkaktoi lajmi i arrestimit në Itali, këngëtarja thotë se kjo nuk e ndryshon mendimin që ka për Elsën.

  “Unë Elsën e kam dashur që kur isha fëmijë dhe do e dua përjetësisht. Le ta nisim me pak art të vërtet, që një artiste e madhe e sjell lehtë.

  Pa temenara, vetëm me zërin e shpirtit’’, shkruan ajo krah nje fotoje te Lilës duke performuar në skenë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit