2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Këta vjedhin edhe logon e partisë!

  Sali Berisha ka prezantuar logon e koalicionit për zgjedhjet e 6 marsit.

  Logo e këtij koalicioni ka një rreth me ngjyrat e kuqe dhe blu, në gjysmën e të cilit është flamuri dhe në gjysmën tjetër emri i koalicionit.

  Ata kanë marrë copy-paste emrin dhe logon e qendrës së djathtë në Itali, e drejtuar nga Silvio Berlusconi

  Këta vjedhin edhe logon e partisë, imagjino pastaj se çfarë bëjnë me fondet e shtetit kur janë në pushtet!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit