2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Kjo është dita e këtyre zemrave

  Sot është Shën Valentini dhe faqet e memeve e kanë shfrytëzuar ndër të tjera, edhe për të bërë pak humor.

  Sidomos me “çiftin e të dashuruarve” Rama-Basha, të cilët prej kohësh akuzohen se kanë një marrëdhënie të veçantë, që pas darkës së famshme private mes tyre.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit