8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Kurorëzoi dashurinë disa ditë më parë, Eliona Pitarka ndan fotografitë e rralla nga dasma!

  Aktorja e njohur Eliona Pitarka dhe partneri i saj kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë javën e kaluar.

  Ata zgjodhën 22 Marsin, ditëlindjen e vajzës së tyre, për ti thënë “Po” njëri-tjetrit.

  Në këtë gëzim të dyfishtë ata kishin ftuar familjarë, të afërm dhe personazhe të shumtë publikë.

  Ditën e sotme aktorja ka ndarë fotografitë nga dasma në rrjetin e saj social Instagram, duke zbuluar gjithashtu për herë të parë edhe partnerin, të cilin e kishte mbajtur jashtë vëmendjes së mediave.

   

                        

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit