11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Kush janë finalistët e Big Brother Vip

  Kjo gjysëm finale dhuroi për publikun një sërë surprizash dhe emocionesh të forta.

  Beniadës dhe Ilirit iu shtuan zyrtarisht edhe dy finalistët e fundit.

  I pari që siguroi garën ishte Donaldi duke u bashkangjitur edhe nga një tjetër banore.

  Në jë përballje të fortë mes Monikës dhe Einxhel ishte kjo e fundit që mori preferencën e pjesës më të madhe të publikut.

  Mes lotësh Monika ndërpreu kështu rrugëtimin edhe pse shumë pranë finales.

  Çmimi i madh do të ndahet tanimë mes Ilirit, Einxhel, Beniadës dhe Donaldit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit