27.5 C
Tirana
E enjte, 8 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Lë Italinë, për Shqipërinë

  Tea Çuni pasi studion në Itali, kthehet në vendlindje dhe jep kontributin e saj si specialiste promovimi dhe komunikimi pranë Muzeut Kombëtar të Fotografisë Marubi në Shkodër.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit