22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Lei Kraja heq dorë nga sporti dhe sportistët

  Lei Kraja ka pranuar se nuk do e shohim më si moderatorë sportive.

  Gjatë programit të pasdites ‘Ditë pas Dite’, moderatorja tregoi se ka marrë vendimin të largohet nga profili sportiv dhe përkushtimin ta dedikojë në të tjera fusha.

  “Jam duke u marrë me disa projekte, por janë larg sportit, pasi nuk dua më të përfshihem më me të. Kam vendosur të heq dorë”, u shpreh Lei.

  Moderatorja që e ka nisur karrierën me sportin dhe ashtu u bë e njohur, krahas modelingut. Së fundmi ajo u përfshi në programin e pasdites “Ditë pas Dite” me Fjodora Fjorën dhe mesa duket do na prezantojë së shpejti me projektet e saj të reja.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit