28.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Linda Halimi ndahet nga bashkëshorti amerikan?!

  Këngëtarja Linda Halimi prej disa vitesh është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të jetuar me bashkëshortin e saj BIG D dhe vajzën e tyre.

  Edhe pse i ka munguar skenës shqiptare, fansat e saj kanë patur mundësinë ta ndjekin në rrjetet sociale ku ajo gjithmonë ka qenë aktive.

  Së fundmi Linda i ka surprizuar paksa ndjekësit në Instagram pasi është shfaqur me fotografi joshëse, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj në pishinë.

  “Përgatituni të sëmureni nga unë”, ka shkruar Halimi krah fotos, por duket se kjo foto është vetëm hapi i parë, që këngëtarja ndërmerr si beqare.

  Mësohet se ajo dhe partneri i saj i kanë dhënë fund martesës së tyre disavjeçare, teksa kanë fshirë çdo fotografi, madje as nuk e ndiqen më në Instagram.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit