2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Llogaraja magjike nën petkun e bardhë të dëborës

  Reshje të dendura bore kanë vijuar dhe gjatë orëve të mbrëmjes së të martës në zonën e Llogorasë.

  Intensiteti i reshjeve është shtuar në orët e mbrëmjes ku trashësia arrin deri në 10 cm. Katër borëpastruese ndodhen në terren për pastrimin e rrugës dhe hedhjen e kripës.

  Rruga është e hapur për të gjitha automjetet, dhe kalohet pa probleme por drejtuesit e automjeteve duhet të bëjnë kujdes për shkak të mjegullës dhe gjate natës e herët ne mëngjes nga ngrica në qafën e Llogorasë.

  Nga pamjet shikohet mrekullia që ofron zona nën petkun e bardhë të borës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit