19.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Luana dhe Marina Vjollca rikthehen në “Top Channel”!

  Programi “Ëndërrtjerrësit” ka rikthyer në Top Channel shumë personazhe të njohur, të cilët e kanë nisur rrugëtimin e tyre në këtë ekran televiziv.

  Së fundmi programi do të rikthejë në ekranin e Top Channel moderatorët e njohura Marina dhe Luana Vjollca.

  Të ulura krah bashkëpunëtorëve të kaq viteve, nga “Pa limit” te “Procesi sportiv”, dy motrat që nisën rrugëtimin në ekran kanë treguar me nostalgji fillimet e tyre dhe se nga çfarë janë privuar për shkak të punës.

  Ky rikthim sa nostalgjik dhe i ëmbël, duket se ka çmallur moderatoret, por edhe teleshikuesit të cilët do të shohin edhe njëherë Luanën dhe Marinën bashkë në ekranin e “Top Channel”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit