17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Luana Vjollca gati për projektin e ri! Zbulohet programi, televizioni dhe bashkëprezantuesi!

  Moderatorja e njohur Luana Vjollca pas largimit nga Top Channel, nuk u shfaq me asnjë projekt tjetër televiziv këtë sezon.

  Gjatë gjithë kësaj kohë ajo ka qenë aktive në rrjetin e saj social Instagram, duke ndarë me ndjekësit vazhdimisht momente nga përditshëmria por edhe copëza nga projetet e saj private.

  Së fundmi burimet bëjnë me dije se moderatoren e njohur do ta shohim shumë shpejt në programin “Piranjat” që pritet të nisë në AbcNews Albania.

  Po të njëjta burime thonë se Luana do ta ndajë këtë eksperiencë me gazetarin e njohur, Berat Buzhala.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit