21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Marrëveshja që ka “shokuar” rrjetin: Neymar mund ta tradhtojë gruan, nëse respekton këto tre kushte

  Neymar dhe Bruna Biancardi duket se kanë një marrëveshje shumë të veçantë, që po shkakton diskutime të shumta në media.

  Thashethemet që vijnë nga Brazili zbulojnë se futbollisti i Paris Saint Germain ka nënshkruar një pakt me partneren e tij, për mundësinë e tradhtisë.

  Sipas thashethemeve nga Brazili, marrëveshja e supozuar do të përfshinte tre kushte.

  Futbollisti i njohur do të lejohej të bënte seks me femra të tjera (përjashtuar prostitutat), për sa kohë që ai përdor maturi, mban prezervativ dhe nuk i puth kurrë në buzë.

  Siç raportohet nga “Marca”, Biancardi, nëse Neymar respekton këto kushte, nuk do ta kishte problem ta pranonte tradhtinë.

  Sulmuesi brazilian dhe modelja së fundmi njoftuan se janë në pritje të një fëmije së bashku.

  Neymar është tashmë babai i Davi Lucca-s, i lindur në vitin 2011 nga lidhja e futbollistit me Caroline Dantas.

  Neymar Jr. hits the beach with bikini clad girlfriend Bianca Biancardi along with his friends and family for a day of fun in the sun in Miami. 11 Jun 2022 Pictured: Neymar Jr.; Bianca Biancardi. Photo credit: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit