2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Martohet Eliona Pitarka, pamje nga dasma luksoze!

  Eliona Pitarka ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë mbrëmjen e kësaj të marte.

  Aktorja dhe partneri i saj kanë mbajtur një dasmë luksoze në një ditë shumë speciale për ta, pasi 22 Marsi është dita kur ka lindur bija e tyre, Gala.

  Ka qenë vetë Eliona, e cila ka ndarë video nga ceremonia madhështore ku ka zbuluar edhe look-un e saj si nuse.

  Nuk kanë munguar as kolegët e saj të “Klanifornia”, të cilët kanë ndarë foto e video, teksa shihen të ulur së bashku në një tavolinë, si Behar Mera, Olsi Bylyku me Eglin, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Orinda Huta dhe Turjan Hysko, Jul Deda etj.

           

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit