13.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Martohet Robin Krasniqi dhe modelja e njohur!

  Boksieri i njohur, Robin Krasniqi dhe partnerja e tij Marigona i kanë dhënë fund beqarisë në Gjermani.

  Lajmin e bukur e ka dhënë vetë modelja me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram.

  Marigona ka ndarë disa fotografi nga ceremonia, ku ata i thanë “Po” njëri-tjetrit, teksa përkrah tyre ka shkruar, “Zyrtarisht Krasniqi”.

  Kujtojmë që ky vendim i çiftit vjen pasi ata u fejuan pak muaj më parë. Të shumta kanë qenë urimet për modelen dhe Robin Krasniqin nga miqtë, të afërmit dhe ndjekësit e tyre.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit