9.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Më mori malli”, Luizi e puth te këmba, Kiara e përkëdhel nga faqet

  Luizi dhe Kiara biseduan bashkë në oborr, pasi ai doli nga dhoma e izolimit. Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në dhomë, mendonte nëse ajo po ia dilte dot apo jo vetëm.

  Kiara i tha atij se sot e rrethuan të gjithë banorët, ndërsa Luizi e priti me batutë atë që tha Kiara. Kjo e fundit e përkëdheli atë nga faqet.

  Olta, Amosi dhe të tjerët, nisën sot me ‘sulmet’ ndaj Kiarës, sërish lidhur me debatin e përhershëm, raportin mes saj dhe Luizit.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit