11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Nata e fundit në ‘Big Brother VIP’: Si po i përjetojnë 4 konkurentët ‘ethet’ e finales së madhe?

  Konkurentët e ‘Big Brother VIP’ po kalojnë natën e fundit në shtëpinë e famshme në Shqipëri.

  Kjo natë ka përkuar edhe Pavarësinë e Kosovës dhe finalistët kanë përgatitur një spektakël në nderim të 14-vjetorit.

  Donaldi, Beniada, Iliri dhe Einxhel, janë veshur me veshje tradicionale dhe kanë zhvilluar edhe një darkë në ‘sofër’, ku edhe u urojnë ndjeksve festën.

  Gjithashtu ata kanë shkruar poezi dedikuar kësaj dite dhe shfaqjet popullore nuk kanë munguar.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit