2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Në rrjet plasin memet me Adriatik Lapajn, pas dështimit të protestës

  Organizatorët e protestës së të shtunës kishin paralajmëruar se nuk lëviznin nga sheshi, nëse Qeveria nuk plotësonte kërkesat e tyre.

  Por ata nuk rezistuan dot as 24 orë dhe u larguan nga sheshi, pa u plotësuar asnjë kërkesë.

  Ndaj dhe në rrjet ka nisur humori me ta dhe me gjithë situatën e krijuar nga rritja e çmimeve.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit