2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Nënë për herë të parë, Dojna Mema zbulon gjininë e bebit!

  Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

  Lajmin e bukur e dha Dojna më datë 8 Mars, teksa tregoi dhe barkun e rrumbullakosur.

  Ndërkohë, këtë të enjte moderatorja ka zbuluar edhe gjininë e bebit me anë të një video të ëmbël që ka publikuar, duke ndarë emocionet që ka përjetuar kur mësoi se do të bëhet me djalë.

  “Që tani e imagjinoj kapitullin e ri të jetës sime ku pasi të kem shkelur çdo Lego nëpër shtëpi dhe të di gjithçka mbi Minecraft, ai do më thotë: O ma je më e bukura! E ça t’i thuash pastaj? Mblidh legot?!”, ka shkruar Dojna.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit