21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Një urim ndryshe për 8 marsin, nga femrat e Bashkisë së Tiranës

  Kryebashkiaku Erion Veliaj ka uruar 8 marsin, duke postuar fotot e gjithë punonjesve të Bashkisë së Tiranës.

  “Gëzuar 8 Marsin, të gjitha vajzave, grave dhe nënave, pjesë e stafit fantastik të Bashkisë së Tiranës.

  FALEMINDERIT secilës prej jush, që punoni çdo ditë me përkushtim për një qytet më të mirë për fëmijët”, shkruan ai.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit